Nowy Dwór Mazowiecki

ogrody Nowy Dwór Mazowiecki

OGRODY NOWY DWÓR MAZOWIECKI

Nasze przedsiębiorstwo usług ogrodniczych od ponad kilkunastu lat realizuje kompleksowe usługi z zakresu ogrodów i niektórych prac ziemnych. Nasze usługi świadczymy na terenie Nowe Dworu Mazowieckiego oraz okolic. Podejmujemy się prac dla klientów indywidualnych, a także firm i dużych przedsiębiorstw. Nasze zasoby, należące do urządzeń są nowe, dzięki czemu jesteśmy w stanie podjąć się każdej realizacji. Od parunastu lat cieszymy się zaufaniem wielu Klientów, dzięki czemu stali Klienci polecają nas nowym. Projektowanie ogordów, zakładanie ogrodów oraz wycinka drzew to trzy, podstawowe gałęzie w naszej branży. 

Lista ofertowa:

  • profesjonalne projektowanie ogrodów,projektowanie ogrodów Nowy Dwór Mazowiecki
  • doradztwo w zakresie projektowania,
  • terminowe zakładanie ogrodów,
  • wycinka roślinności (krzewy, drzewa i inne),
  • odśnieżanie dróg, dachów, posesji, firm.

zakładanie ogrodów Nowy Dwór MazowieckiPrzez kilkanaście lat, klienci z Nowego Dworu Mazowieckiego zlecali naszej firmie projektowanie ogrodów, dzięki zaufaniu, którym nas obdarzyli, obecnie, jesteśmy w stanie podjąć się przeróżnych realizacji z zakresu usług ogrodniczych. Przy projektowaniu ogrodów potrzebujemy szczegółowych wymiarów, które pozwolą naszej firmie ustalić w dokładny sposób rozmieszczenie projektowanego ogrodu.

Założenie ogrodu jest czynnością, która jest wdrażana po zaakceptowaniu projektu ogrodu i terminu. Jako firma projektowo-usługowa dajemy liczne rabaty wycinka drzew Nowy Dwór Mazowieckina prace związane z zakładaniem ogrodów. Oprócz tego, warto wspomnieć, że doradzamy w kwestii roślinności, ich pielęgnacji, utrzymania i ochrony. Polecamy najlepsze, dostępne narzędzia, pomocne przy pielęgnacji ogrodów.

Dla klientów indywidualnych, firm i dużych przedsiębiorstw podejmujemy się kompleksowej wycinki drzew i nie tylko. Przygotowujemy tereny pod budowę np. placów. Po zakończonej wycince sprowadzamy potrzebny tabor do wywozu wyciętych elementów. Wycinamy drzewa na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego jak i również na terenie całej Warszawy i okolic.

Dane kontaktowe

 

FIRMA KRZAK - ADAM MAŃK

ul. Światowida r. Ćmielewskiej Va

03-144 Warszawa

tel: 515 515 780

biuro@firmakrzak.com

NIP: 5361894151

REGON: 144419517

Numer rachunku: 16 2490 0005 0000 4500 7186 4577