Firma KRZAK - ul. Światowida r. Ćmielewskiej Va, 03-144 Warszawa - tel. 515 515 780

wycinanie gałęzi na podnośniku koszowym

Wycinka i usuwanie drzew – kompleksowa oferta – Warszawa

Wycinka oraz usuwanie drzew – niezależnie czy na terenach posesji, parków, lasu, czy innych miejsc przeznaczonych pod inwestycje, wymaga w pełni profesjonalnego podejścia. Wszelkie prace, takie jak wycinanie drzew czy zrębkowanie gałęzi, wykonywane na terenie miasta Warszawa, muszą być wykonywane fachowo, solidnie oraz z uwzględnieniem przepisów i zasad. Wybierając ofertę firmy KRZAK z Warszawy, możecie być Państwo pewni, że zlecona nam wycinka drzew, w całości spełni powyżej wymienione warunki.

Dysponujemy odpowiednim – specjalistycznym sprzętem, dzięki któremu wycinanie drzew odbywa się szybko, sprawnie oraz bezpiecznie. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani fachowcy, którzy mają bardzo duże doświadczenie w tego typu pracach. Do każdego zlecenia podchodzą w sposób indywidualny, z największym zaangażowaniem wykonując zadania, które wyznaczy Klient.

Po wykonaniu wycinki, na życzenie Klienta, możemy zapewnić sprzątnięcie terenu oraz zrębkowanie lub wywóz gałęzi i innych pozostałości. Dzięki temu firma Krzak jest w stanie kompleksowo przygotować Państwa posesję do zimy.

Realizowana przez nas usługa wycinki drzew, może przyjmować różny zakres – wszystko zależy od szczegółowości zlecenia. To właśnie Państwo ustalają, jak wiele prac wykonają specjaliści. Prócz całkowitego usuwania drzew, oferujemy bowiem także:

  • usuwanie i zrębkowanie martwych oraz chorych gałęzi;
  • przycinanie drzew na potrzeby inwestycyjne (dla energetyki, telekomunikacji itp.);
  • cięcia mające na celu poprawę warunków oświetlenia;
  • usuwanie połamanych gałęzi (np. na skutek silnych wiatrów);
  • podkrzesywanie i przycinanie estetyczne;
  • frezowanie oraz karczowanie pni.

To doświadczenie i fachowość sprawiły, że firma Krzak zyskała tak ogromną przychylność wśród Klientów z miasta Warszawa. Pielęgnacja, usuwanie i wycinanie drzew, a także zrębkowanie gałęzi – wszystkie usługi na najwyższym poziomie. Zapraszamy do współpracy Klientów prywatnych oraz instytucjonalnych!