Firma KRZAK - ul. Światowida r. Ćmielewskiej Va, 03-144 Warszawa - tel. 515 515 780

prace podczas urządzania ogrodu

Urządzanie i aranżacja ogrodów przydomowych nie tylko w Warszawie

Na to, jak prezentować się będzie przydomowy ogród, wpływają różne czynniki, które dopiero odpowiednio dobrane i zestawione, zapewnić mogą wymarzony efekt. Dlatego też, każdy kolejny etap na drodze do urządzenia ogrodu, musi być odpowiednio zaplanowany i dopracowany.

Rola przyjemnie wyglądającego ogrodu jest nie do przecenia. To miejsce odpoczynku, spotkań, rodzinnych lub towarzyskich, miejsce zabaw dzieci. Stąd tak istotna jest pierwotna aranżacja ogrodów przydomowych, uwzględniająca potrzeby i preferencje ich właścicieli. Nie mniej ważnym etapem powstawania ogrodów jest ich urządzanie. Meble, konstrukcje czy ewentualne instalacje do zabaw powinny współtworzyć spójną całość z innymi elementami wyglądu ogrodu. Zwracamy przy tym uwagę, że często ogród swój właściwy urok zyskuje w momencie, gdy zasadzone w nim rośliny uzyskają określone wymiary. Te wszystkie elementy składają się na usługi takie, jak aranżacje ogrodów przydomowych.

Nasza firma oferuje fachową pomoc przy aranżacjach, których rezultatem będzie ogród, spełniający wszelkie Państwa oczekiwania i wymagania. Pragniemy pozwolić Państwu na pełną radość, płynącą z możliwości obcowania z piękną, a zarazem zdrowo rozwijającą się roślinnością.

Na samym początku, nasi doświadczeni projektanci stworzą plan, który oczywiście uwzględni wszelkie życzenia oraz sugestie Klienta. Zamieszczone na planie projektowym propozycje aranżacyjne zawierać będą zarówno stosownie dobraną roślinność, jak również elementy ozdobne oraz małą architekturę ogrodową. Po konsultacjach oraz wybraniu najlepszych dla danego terenu rozwiązań, proponowana aranżacja działki będzie wcielana w życie. Ten etap urządzania przydomowych ogrodów zawiera m.in. takie prace, jak:

  • kształtowanie terenu,
  • instalowanie systemów nawadniających oraz oświetlenia,
  • zakładanie trawników, nasadzanie roślin itp.,
  • montaż elementów architektonicznych.

Nasza firma – mająca swoją siedzibę w Warszawie, realizuje nie tylko aranżacje ogrodów przydomowych, ale także terenów zielonych przed firmami, placówkami itd. Zapraszamy do współpracy!