Firma KRZAK - ul. Światowida r. Ćmielewskiej Va, 03-144 Warszawa - tel. 515 515 780

trawnik podlewany przez zraszacz automatyczny

Systemy nawadniające – kompleksowa ofert

Tylko prawidłowe nawadnianie ogrodów, jak i każdego innego rodzaju zieleni, pozwoli na właściwy i zdrowy rozwój, znajdującej się danym terenie, roślinności. Dostępne współcześnie systemy hydratacyjne stanowią doskonały sposób na to, aby wygodnie i bezproblemowo taki właśnie wzrost zapewnić.

Nasza firma oferuje Państwu kompleksową ofertę, na którą składa się:

  • projekt systemu nawadniania,
  • dostawa i zakładanie systemu nawadniającego,
  • serwis instalacji nawadniających.

Pragnąc zapewnić Klientom wyłącznie pewne, wydajne i skuteczne rozwiązania, oferowany przez nas automatyczne systemy nawadniania, to instalacje renomowanych firm, jak marka Irritrol, która jest czołowym producentem technologii nawadniających.

Projektowane, montowane oraz serwisowane przez nas systemy hydratacyjne, przeznaczone są zarówno do przydomowych ogrodów, jak również większych terenów rekreacyjnych bądź sportowych. To pozwala na kompleksowe nawodnienie ogrodów oraz dowolnych terenów zielonych. Na każdą z wykonanych przez nas prac dajemy roczną gwarancję, a na życzenie, zapewnić możemy także obsługę pogwarancyjną.

Automatyczne systemy nawadniania to wygoda oraz optymalne wykorzystanie wody, zapewniającej nawadnianie ogrodu. Zauważmy, że kluczowe znaczenia dla właściwego nawodnienia ma równomierność podawania wody oraz pora przeprowadzania tej czynności. Ogród czy trawnik nie powinny być podlewane z różnym natężeniem w różnych miejscach, gdyż pociąga to za sobą nieproporcjonalny wzrost roślinności. Systemy nawadniające odznaczają się właśnie tą zaletą, że automatycznie regulują stopień i równomierność nawodnienia terenu, na którym zostały zainstalowane.

Koszty systemu nawadniającego zależne są od projektu zieleni, ciśnienia wody oraz jej optymalnego wydatku.

Automatyczne odpowiedniki wyceniane są indywidualnie przez naszych specjalistów. System automatycznego nawodnienia to najlepszy wybór dla Państwa ogrodu na terenie miasta Warszawa.

Ofertę instalacji nawadniających (projekt, montaż, serwis) proponujemy Klientom z Warszawy oraz całej Polski. Celem dokładnego poznania kosztów oraz szczegółów oferty, zapraszamy Państwa do kontaktu.

Serdecznie zachęcamy Państwa do skorzystania z usługi, jaką jest zakładanie systemu nawadniającego. Pamiętajmy, że dokładnie nawodnienie ogrodu to podstawa do stworzenia pięknego terenu zielonego. Profesjonalny system automatycznego podlewania pozwoli Państwu na cieszenie się wymarzonym ogródkiem! Zapraszamy.