Firma KRZAK - ul. Światowida r. Ćmielewskiej Va, 03-144 Warszawa - tel. 515 515 780

rozrzucone narzędzia na placu budowy

Kompleksowe sprzątanie po budowie

Nareszcie nadszedł długo wyczekiwany koniec prac remontowych! Teraz wystarczy tylko posprzątać plac budowy i można się wprowadzać... Łatwo powiedzieć, trudniej zrobić? Nic z tych rzeczy! Zapraszamy do skorzystania z naszej kompleksowej usługi, dzięki której teren, na którym odbywały się prace, zostanie dokładnie i szybko uprzątnięty!

Realizowane przez nas prace porządkowe, dedykowane są zarówno osobom prywatnym, jak również firmom z branży budowlanej. Zlecając nam sprzątanie po budowie, otrzymacie Państwo teren dokładnie przygotowany do dalszego zagospodarowania, zgodnie z ustalonym terminem.

Nasze usługi sprzątania po budowie świadczymy na terenie Warszawy, jak i okolic stolicy. W pracach korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań, posiadamy wysokojakościowy sprzęt, a także profesjonalne

Należy zaznaczyć, że wykonujemy prace porządkowe nie tylko po budowie, ale także w jej trakcie.

Sprzątanie po budowie wykonujemy sprawnie i szybko, na terenie miasta Warszawa. Działamy w sposób niezakłócający bieżących prac. Dysponując własnym transportem, jesteśmy całkowicie autonomiczni w swoim działaniu i możemy dokonywać prac porządkowych w ustalonym z klientem terminie i godzinach. Nasze usługi w tym zakresie charakteryzują się więc dużą elastycznością. Na zlecenie kontrahenta podejmujemy się także prac związanych z rekultywacją gruntów pobudowlanych, którym przywrócimy zdolność do zasadzenia lub zasiewu roślinności ozdobnej.

Szczegółowy zakres proponowanych przez nas czynności:

  • sprzątanie terenu budowy;
  • układanie materiałów do późniejszego wykorzystania;
  • wywóz gruzu;
  • eksportowanie odpadów budowlanych (drewnianych, szklanych, metalowych i innych).

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług, takich jak sprzątanie po budowie, proponowane w mieście Warszawa. Zapraszamy do kontaktu.