Firma KRZAK - ul. Światowida r. Ćmielewskiej Va, 03-144 Warszawa - tel. 515 515 780

praca w ogrodzie

Ogrody przydomowe – projektowanie i zakładanie

Stworzenie przydomowego ogrodu, który bez względu na porę roku, będzie nie tylko cieszył swoim wyglądem, ale także prawidłowo i zdrowo się rozwijał, wymaga odpowiedniego podejścia. Tylko poświęcenie stosownej ilości czasu oraz energii, pozwoli uzyskać satysfakcjonujące pod każdym względem efekty. A co jeśli tego brakuje? Albo pomimo starań, ogród nie wygląda tak jak powinien? Czas zwrócić się o pomoc do profesjonalistów, którzy z dowolnych zielonych terenów stworzą wspaniałe ogródki przydomowe!

Prezentowana przez firmę KRZAK oferta, zawiera szereg usług, dzięki którym Wasz przydomowy ogród nareszcie będzie magicznym miejscem, idealnym do przesiadywania i relaksowania się. Proponujemy bowiem:

  • projektowanie działek;
  • zakładanie ogrodów przydomowych;
  • pielęgnowanie terenów zielonych.

Tworząc projekty ogrodów przydomowych, mamy na uwadze Państwa życzenia. Chcemy, aby nasze dzieła stanowiły przestrzeń pod każdym względem odpowiadającą Państwa oczekiwaniom. W połączeniu z posiadanym przez nas doświadczeniem oraz wiedzą, pozwala to stworzyć miejsca wymarzone i idealne – prawdziwe ogródki przydomowe z Państwa marzeń. 

Z naszą pomocą, zarówno małe ogródki przydomowe, jak i duże – przed willami czy większymi kompleksami mieszkalnymi, zyskać mogą wyjątkowy oraz niepowtarzalny charakter.

Projektując ogrody przydomowe, staramy się ocenić kompleksowo zastane warunki oraz znaleźć rozwiązania optymalnie dostosowane do warunków glebowych, ukształtowania i naturalnego oświetlenia terenu. Dostosowujemy pod względem wyboru gatunki roślin, w tym głównie drzew, do wielkości działki. Staramy się zachować równowagę. Projektowanie ogrodów przydomowych wymaga przewidywania. Wyobrażamy sobie, jak ogród będzie wyglądać za 10 czy 15 lat. W oparciu o taką symulację uzgadniamy z właścicielem finalną wizję jego wymarzonego ogrodu.

Nasza firma ma swoją siedzibę w Warszawie – właśnie tam, w głównej mierze realizujemy swoje usługi. Jednakże podejmujemy się również zleceń z innych miast i regionów. Jeśli marzą się Państwu zadbane, wspaniałe ogródki przydomowe, wystarczy skorzystać z usług firmy Krzak. Zapraszamy do współpracy!