Firma KRZAK - ul. Światowida r. Ćmielewskiej Va, 03-144 Warszawa - tel. 515 515 780

Odśnieżanie dachów – kompleksowa oferta z Warszawy

Obowiązkiem właściciela bądź też zarządcy każdego obiektu budowlanego, jest zagwarantowanie bezpieczeństwa nie tylko osobom znajdującym się w danym obiekcie, ale także w jego pobliżu. Zasada ta musi być szczególnie respektowana w okresie zimowym, gdy dachy zaczyna pokrywać śnieg.

Realizowane przez nas odśnieżanie na wysokości, stanowi usługę, dzięki której górne partie obiektów, którymi Państwo zarządzacie, będą wolne od nadmiaru śniegu oraz wszelkich nawisów i sopli.

Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, dzięki któremu odśnieżanie realizowane jest zgodnie z normami oraz wymaganiami. Wszelkie prace na wysokości odznacza pełna fachowość. Odpowiednio zabezpieczony teren w połączeniu z pełną fachowością i wysokimi kwalifikacjami naszych doświadczonych specjalistów, sprawią, że odśnieżanie dachów wykonywane będzie szybko oraz bezpiecznie. Podejmujemy się likwidacji puchu ze szczytów płaskich, jak też skośnych.

Oferujemy odśnieżanie dachów m.in.:

  • hal magazynowych i przemysłowych;
  • szkół i obiektów sportowych;
  • marketów i hal wystawienniczych;
  • budynków mieszkalnych.

Usługi odśnieżania dachów realizujemy na terenie Warszawy oraz okolic. Oprócz pełnego profesjonalizmu, zapewniamy naszym Klientom bardzo korzystne ceny. Zapraszamy do kontaktu oraz do współpracy!