Firma KRZAK - ul. Światowida r. Ćmielewskiej Va, 03-144 Warszawa - tel. 515 515 780

Zakładanie i pielęgnacja trawników – usługi w Warszawie

Bez wątpienia, marzeniem każdego właściciela ogrodu jest to, aby wypełniająca jego powierzchnię trawa, rozwijała się prawidłowo i cieszyła oczy swoją wyjątkowo intensywną barwą. Aby się tak stało, wykonać należy szereg prac – od momentu siania trawy, aż po jej finalną pielęgnację. Tylko wtedy marzenie o pięknym, zielonym dywanie stanie się rzeczywistością.

Na usługi oferowane przez KRZAK – doświadczoną firmę z Warszawy, składają się różne prace, dzięki którym trawnik na każdym etapie swego istnienia będzie traktowany w należyty sposób.

Aby trawnik rozwijał się zgodnie z naszym oczekiwaniami, wymagane są regularne oraz specjalistyczne działania. Szczególnie dużą rolę odgrywa tu właśnie systematyczność. Ponieważ trawa należy do bardzo szybko rozwijającej się roślinności – nie można pozwolić sobie na żadne zaniedbania!

W zależności od rodzaju murawy, miejsca siewu czy też efektów, jakie ma zapewnić, stosuje się różne rozwiązania pielęgnacyjne.

W ramach świadczonych przez firmę KRZAK usług utrzymania oraz renowacji trawników, zagwarantowane jest:

  • koszenie trawy;
  • nawożenie trawnika i jego odchwaszczanie;
  • wertykulacja murawy;
  • uzupełnianie trawników.

Nawożenie i odchwaszczanie odbywa się za pomocą skutecznych oraz sprawdzonych środków. Z kolei do wertykulacji oraz koszenia używamy nowoczesnych i profesjonalnych sprzętów.

Zapraszamy do współpracy!