Firma KRZAK - ul. Światowida r. Ćmielewskiej Va, 03-144 Warszawa - tel. 515 515 780

trawnik

Przycinanie żywopłotów, koszenie trawnika i inne usługi – Warszawa

Nawet doskonale zaprojektowany ogród lub inny skwer, bez odpowiedniej – regularnej i profesjonalnej pielęgnacji, z czasem straci swój blask. Niezbędne jest zatem, aby na bieżąco kontrolować poszczególne elementy działkowej roślinności oraz sprawować należytą ochronę nad całością i dbać o dokładną pielęgnację.

Firma KRZAK, działająca od wielu lat, nie tylko na terenie Warszawy, w ramach realizowanych usług, zagwarantować może Państwa ogrodom taką właśnie, należytą ochronę i pielęgnację. Na naszą ofertę składają się zarówno prace sezonowe, jak również działania częstsze, determinowane przez konkretne okresy w roku.

Ogród to niejako żywy organizm, którego kondycja i wygląd są ściśle zależne od zabiegów pielęgnacyjnych. Najbardziej podstawowe prace w tym względzie to: koszenie trawy, przycinanie żywopłotów, plewienie, usuwanie suchych liści i gałązek, odpowiednie nawadnianie. Nawet, jeśli ogród, wedle życzenia właściciela, ma mieć nieco półnaturalny wygląd, to taka wizja także wymaga odpowiednich zabiegów. Myśląc o akcentach dzikości, nikomu zapewne nie chodzi o bujne kępy pokrzyw bądź połamane gałęzie na dróżkach czy alejkach.

Jakiekolwiek prace porządkowe, przeprowadzane w ogrodzie czy na działce rekreacyjnej, należy zacząć od najważniejszego. Koszenie trawnika, bo o tej usłudze mowa, przeprowadzane jest przez specjalistów, którzy z najwyższym zaangażowaniem zadbają o zielony teren. Wszystkie kompleksowe usługi – od pielęgnacji, przez koszenie trawy, aż po wycinanie drzew, wykonywane są na terenie miasta Warszawa.

Przycinanie żywopłotów to jedna z najczęściej wybieranych przez naszych Klientów usług. Skracanie, jak i formowania żywopłotów oraz innego typu krzewów i drzew, wykonujemy przy użyciu profesjonalnych sprzętów. Nasi pracownicy to doświadczeni oraz posiadający znakomite umiejętności fachowcy, którzy w pełni angażują się w wykonywane zadania.

Dużym zainteresowaniem Klientów cieszy się także usługa, jaką jest renowacja trawy. W jej ramach zapewniamy koszenie, nawożenie, wertykulacje czy też odchwaszczanie trawników.

Poza tym, na realizowane przez nas prace składa się m.in.:

  • zwalczanie chorób i szkodników roślin;
  • wycinka drzew;
  • uzupełnianie rabat;
  • wywóz odpadów ogrodowych.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz współpracy z terenu miasta Warszawa i okolic.